Hra na mobil Fortnite si již vydělala 25$ miliónu v prvních 30 dnech

Asi nejoblíbenější hra na planetě je v této chvíli Fortnite, oficiálně je k dispozici pouze na iOS a PC či Konzole. Jedná se o post-apokylptickou hru, kde budete stát proti zombie nepřátelům. Nicméně v Clevelandu, Indiana USA se stalo to, že během přestávky byla zobrazena na velké obrazovce tato hra. Popularita hry: 2 místo v […]

Fortnite

Asi nejoblíbenější hra na planetě je v této chvíli Fortnite, oficiálně je k dispozici pouze na iOS a PC či Konzole. Jedná se o post-apokylptickou hru, kde budete stát proti zombie nepřátelům. Nicméně v Clevelandu, Indiana USA se stalo to, že během přestávky byla zobrazena na velké obrazovce tato hra.

Popularita hry: 2 místo v aplikacích iOS App Store

Fortnite

Fortnite

Nicméně, abychom změřili opravdovou popularitu této hry, tak se stačí podívat do App Store. Během dvou týdnu v dubnu se tato aplikace umístila na druhé místo. Aplikace je za Netflix, který má 12.6$ miliónu dolarů z předplatného. Nicméně hra je prozatím dostupná pouze na iOS, ale vývojáři z Epic Games říkají, že Android verze bude již brzy.

My jsme však tuto Android verzi již pro vás přichystali a můžete si ji stáhnout.

Navigovaná raketa odstraněna

Epic Games taktéž dnes oznámilo, že ze hry odstraňují navigované rakety. Právě v novém opravném patchi v3.5 tato možnost zmizela. Právě naváděná raketa zasluhovala vlnu kritiky a asi i oprávněně, protože ten kdo ji disponoval, tak měl značnou výhodu.