Vypnout reklamy

Fortnite Battle Royale je hra zdarma pro 100 hráčů v módu PvP (hráč vs hráč) a k dispozici je jedna velká mapa. Hra je k dispozici oficiálně na PC, Playstation 4, Xbox One nebo iOS. Na Android se stále čeká, avšak sehnali jsme APK soubor, který si stáhnete a nainstalujete do mobilu. Musíte mít však […]

8.4.2018

Hra na mobil Fortnite Battle Royale Mobile ke stažení

Fortnite Battle Royale je hra zdarma pro 100 hráčů v módu PvP (hráč vs hráč) a k dispozici je jedna velká mapa. Hra je k dispozici oficiálně na PC, Playstation 4, Xbox One nebo iOS. Na Android se stále čeká, avšak sehnali jsme APK soubor, který si stáhnete a nainstalujete do mobilu. Musíte mít však povolenou instalaci z neznámých zdrojů.

PUBG pro delší hraní, Fortnite pro hráče, kteří nemají čas

Hra PUBG je na delší hraní, které trvá třeba i hodiny, ale Fortnite se soustředí na hráče, kteří nemají příliš mnoho času a boje probíhají v rozmezí 20 – 30 minut. Souboje nejsou ani tolik taktické a mapy jsou mnohem menší. Nicméně Fortnite Battle Royale nabízí hru zdarma a navíc nepotřebujete žádný silný stroj.

Fortnite

Fortnite

Hra nabízí hezké grafické zpracování a jak jsme již psali, tak dostatečně rychlé souboje. Pokud tedy nemáte příliš času, tak hra je určena pro vás. Perfektně se odreagujete, zahrajete si s kamarády a to zcela zdarma (alespoň prozatím).

Na android

Oficiální start na Android telefony v průběhu několika měsíců.

Klikněte na “fortnite for android” a začněte APK stahovat.

Video ze hry

[wp-review]

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.