Vypnout reklamy
8.4.2018

Hra Fortnite Battle Royale Mobile ke stažení

Fortnite Battle Royale je hra zdarma pro 100 hráčů v módu PvP (hráč vs hráč) a k dispozici je jedna velká mapa. Hra je k dispozici oficiálně na PC, Playstation 4, Xbox One nebo iOS. Na Android se stále čeká, avšak sehnali jsme APK soubor, který si stáhnete a nainstalujete do mobilu. Musíte mít však povolenou instalaci z neznámých zdrojů.

PUBG pro delší hraní, Fortnite pro hráče, kteří nemají čas

Hra PUBG je na delší hraní, které trvá třeba i hodiny, ale Fortnite se soustředí na hráče, kteří nemají příliš mnoho času a boje probíhají v rozmezí 20 – 30 minut. Souboje nejsou ani tolik taktické a mapy jsou mnohem menší. Nicméně Fortnite Battle Royale nabízí hru zdarma a navíc nepotřebujete žádný silný stroj.

Fortnite

Fortnite

Hra nabízí hezké grafické zpracování a jak jsme již psali, tak dostatečně rychlé souboje. Pokud tedy nemáte příliš času, tak hra je určena pro vás. Perfektně se odreagujete, zahrajete si s kamarády a to zcela zdarma (alespoň prozatím).

Na android

Oficiální start na Android telefony v průběhu několika měsíců.

Klikněte na “fortnite for android” a začněte APK stahovat.

Video ze hry

[wp-review]

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.