Fotky Samsung Galaxy Note 8

Na internet se pomalu dostávají nejrůznější fotografie nového telefonu Samsung Galaxy Note 8, ale samozřejmě v obalu, aby nebyl odhalen design tohoto telefonu příliš brzy. První věc je displej, který bude větší a druhá věc, je snímač otisků prstů. Takže, podle fotografií snadno zjistíme, kde se snímač otisků prstů nachází. Smutná zpráva je, že nebude […]

Samsung galaxy note 8 bude představen o něco dřív

Na internet se pomalu dostávají nejrůznější fotografie nového telefonu Samsung Galaxy Note 8, ale samozřejmě v obalu, aby nebyl odhalen design tohoto telefonu příliš brzy. První věc je displej, který bude větší a druhá věc, je snímač otisků prstů.

Takže, podle fotografií snadno zjistíme, kde se snímač otisků prstů nachází. Smutná zpráva je, že nebude pod displejem. Smutnější je, že bude vedle fotoaparátu. Podle fotografií si myslíme, že displej bude poněkud větší, jak u Galaxy S8+, ale ne zase o moc. Taktéž je to „infinity displej“.

Snímač otisků prstů na zadní straně není a nikdy nebyl dobrý. Tedy když se jedná o snímač, který je hned vedle čočky fotoaparátu. Velmi často se totiž stává, že je čočka špinavá. 

Specifikace Note 8

Dále vidíme, že Note 8 bude mít S Pen, USB-Typ C, reproduktory a 3.5mm jack. Telefon má mít podle všeho Snapdragon 835 (US) a Exynos 8895 (zbytek světa).

To znamená, že Note 8 má osmijádrový procesor, 6GB RAM a 64GB interní úložiště a 12MPx fotoaparát.

Note 8 má vyjít tento rok v září.