Uniklé video HTC U 11 (bohužel staženo), zbyly jen fotografie

HTC se připravuje na zveřejnění nového vlajkového telefonu 2017 HTC U 11. Zítra tak bude událost v New York, London a Taipei. Nicméně jeden den předtím, než tak nastalo, tak se na youtube dostalo video. Video však bylo velmi rychle staženo, a tak některé servery alespoň pořídili fotografie. HTC U 11 nemá tlačítka, ale vše […]

HTC U 11 hlavní obrázek

HTC se připravuje na zveřejnění nového vlajkového telefonu 2017 HTC U 11. Zítra tak bude událost v New York, London a Taipei. Nicméně jeden den předtím, než tak nastalo, tak se na youtube dostalo video.

Video však bylo velmi rychle staženo, a tak některé servery alespoň pořídili fotografie. HTC U 11 nemá tlačítka, ale vše má dotykové. Stačí pouhými gesty zesilovat a zeslabovat zvuk nebo i fotografovat či spouštět Google Asistenta.

Podle všech informací telefon dorazí s Qualcomm Snapdragon 835 a 6GB RAM. Tak stejně jako U Ultra bude mít U 11 zahnuté sklíčko ze předu i ze zadu. Nicméně nebude mít 3.5 jack na sluchátka. 

Telefon disponuje 12 MPx fotoaparátem na zadní straně a 16 MPx selfie fotoaparát. Displej má 5.5 palců s QHD rozlišením.

zdroj: gsmarena.com