Vypnout reklamy

Již jsme mohli vidět špionážní fotografie telefonu Huawei Mate 20 pro a tentokrát vidíme verzi „Pro“ v rukou neznámé paní. Mate 20 Pro má čtvercový fotoaparát, proto můžeme 100% potvrdit, že se jedná o verzi „Pro“. Taktéž je k vidění snímač otisků prstů na zadní straně. Standardní verze telefonu Mate 20 bude mít normální rovný displej a […]

4.9.2018

Další fotografie nového telefonu Huawei Mate 20 Pro

Již jsme mohli vidět špionážní fotografie telefonu Huawei Mate 20 pro a tentokrát vidíme verzi „Pro“ v rukou neznámé paní. Mate 20 Pro má čtvercový fotoaparát, proto můžeme 100% potvrdit, že se jedná o verzi „Pro“. Taktéž je k vidění snímač otisků prstů na zadní straně.

Standardní verze telefonu Mate 20 bude mít normální rovný displej a třeba taková verze Mate 20 Pro bude disponovat zahnutým displejem stejně jako Mate 9 Pro před dvěma lety.

Opět je Mate 20 Pro chráněn pouzdrem, takže je jasné, že nikdo nechce, aby byl design odhalen. Avšak lze vidět právě velikost a samozřejmé snímač otisků prstů na zadní straně. Zároveň lze vidět 3.5mm audio jack.

U verze „Pro“ taktéž vidíme širší výřez, kde je 3D skenování tváře pro odemknutí telefonu.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)