Vypnout reklamy

Huawei Mate 20 viděn na IFA

Huawei Mate 20

IFA je další možnost, kde mohou firmy představit své nové výrobky. 30. srpna představovaly společnosti médiím své výrobky a den poté byly dveře otevřené pro veřejnost. Nicméně k dispozici je fotografie nového Mate 20, avšak stále v pouzdru, aby nešel jen tak lehce poznat.

K dispozici je několik fotografií a vypadá to na verzi Mate 20 Pro. Jelikož už v minulosti bylo řečeno, že Mate 20 Pro bude mít právě tři fotoaparáty ve čtvercovém uspořádání, což je tento případ. Nový telefon bude v prodeji od 16. října 2018. Prakticky máme ještě spoustu času a internet nás bude zásobovat několika informacemi, fotkami, rendery, specifikacemi i testy.

Nicméně díky fotografiím to vypadá, že někdo telefonem disponuje. Většinou telefony dostanou lidé z okolí firmy, aby ho mohli otestovat v reálném prostředí a případně dát firmě zpětnou vazbu, co zlepšit.

K dispozici máme i specifikace

Má se jednat o trojitou kameru a ve čtvercovém uspořádání (pravděpodobně Mate 20 Pro).

Co je zajímavé, tak v pouzdru nevidíme výřez pro snímač otisků prstů, což vypadá, že by nový Mate 20 měl snímač přímo v displeji.

Telefon samozřejmě disponuje 3.5mm jack portem. Série Mate 20 disponuje telefony Mate 20, Mate 20 Pro (pravděpodobně Mate 20 Porsche design) a Mate 20 Lite (již oznámen). Mate 20 má mít 6.3 palcový AMOLED displej, trojitou kameru, 4200 mAh baterií, stereo reproduktory, bezdrátové nabíjení a sklíčko po obou stranách.

Zdroj