Fotografie pořízena telefonem Nokia 9 PureView

Chcete vědět jak telefon Nokia 9 fotí? Podívejte se na právě ulovenou fotografií pořízenou z Nokia 9 PureView mobilního telefonu.
Nokia 9

Už nezbývá mnoho hodin do představení nového telefonu Nokia 9 PureView. Šéf HMD Global Juho Sarvikas zveřejnil na svém Twitteru informaci, že má něco ke sdílení právě tuto neděli na MWC 2019.

Neděle je určená pro novináře, kteří se chtějí dozvědět více informací ohledně nových mobilů. Nicméně na Instagramu je uživatel, který zveřejnil fotografií pravděpodobně pořízenou Nokia 9 telefonem. Důvodem jsou #hashtágy, které naznačují, že se jedná o tento vlajkový telefon a je 100% jasné, že právě fotograf Konsta Punkka testuje nějaký Nokia telefon.

Fotografie byla i na samotném telefonu upravena. Fotografie má úžasný kontrast a vyváženost barev. Nový telefon má dorazit s pěti senzory na zadní straně. Informace o jednotlivých senzorech stále nebyly odhaleny. Krom kamera bude telefon disponovat čipem Snapdragon 845, 6GB RAM a 128GB interní úložiště. Displej o velikosti 6 palců se snímačem otisků prstů v displeji a systémem Android 9 Pie.