Vypnout reklamy

Funkce z telefonu Google Pixel 4 bude i na starších telefonech Google Pixel. Zákazníci si tak mohou své UI v telefonu upravit.

10.12.2019

Funkce, která je na telefonech Pixel 4 je i na starších

V září se Google rozhodl, že nabídne svým uživatelům možnost, jak si upravovat svůj telefon. Později vyšlo najevo, že se bude jednat o možnosti k telefonu Pixel 4 už od počátku a následovat budou Pixel 2, 3 a 3a telefony.

Tato funkce je pak k nalezení v nastavení – displej – styly a tapety. Pokud kliknete na styly v levém dolním rohu, tak je tady k dispozici celkem čtyři přednastavené styly včetně výchozího (zakulacené ikonky), Crayon, Collage (čtvercové ikonky) a Ash. Uživatel si také může vybrat svůj font, balíček ikon nebo barvu.

Upravujte své UI na Pixel telefonech
Upravujte své UI na Pixel telefonech

Pokud kliknete na tlačítko tapety v dolním pravém rohu, tak se vám objeví spousta zajímavých tapet. Jedná se třeba jen o výplň barvy, živé tapety, galérie a další.

Upravujte své UI na Pixel telefonech
Upravujte své UI na Pixel telefonech

Pokud se vám již nelíbí klasické uživatelské rozhraní v telefonu, tak s touto funkcí můžete rozhraní změnit.

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)