Vypnout reklamy

K dispozici máme test telefonu Google Pixel 4 XL a jeho odolnost, která není nikterak skvělá a jde vidět, že Google na telefonu tak trošku šetřil.

Pokud čekáte od nového Pixel 4 XL kvalitní zpracování, které vydrží, tak bohužel. Tento rok Google na materiálu opravdu šetřil.

Většina vlajkových telefonu tento test zvládnou bez problému a nic se jim nestane. Maximálně se třeba poškrábou. Problémem Google Pixel 4 XL je ten, že se telefon dokáže ohnout na 4 místech, kde dokáže prasknout, takže odolný moc není a na telefon, který není zrovna levný to nevznáší hezké světlo.

Nicméně jedno pozitivum telefon má a to je sklíčko Gorilla Glass 5, která chrání displej i zadní část fotoaparátu před poškrábáním.

Aktualizace telefonu Pixel 4

Ještě bychom chtěli dodat, že firma si pro Pixel 4 přichystala aktualizaci. Pokud jste trpěli na nižší obnovovací frekvenci, která se automaticky snížila, když byl jas pod 75%, tak dnes ho díky aktualizaci obnovovací frekvenci vynutit. Avšak i tady je jeden problém.

Problém je s nastavením gamy, kdy 60Hz displej při nižším jasu je jasnější, než u 90Hz.

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)