Samsung Galaxy J4+ a J6+ bude disponovat Infinity displejem

Samsung velmi brzy oznámí nový telefon střední třídy. Jedná se o mobily Galaxy J4+ a J6+. Již se tyto telefony objevily na internetu ve formě drbů, ale tentokrát je potvrzena jejich existence přímo od Samsungu. Oba telefony se objevili na stránce Samsung India, kde byly poskytnuty i informace, co očekávat od Galaxy J4+ a J6+. […]

Samsung Galaxy J4+ a J6+

Samsung velmi brzy oznámí nový telefon střední třídy. Jedná se o mobily Galaxy J4+ a J6+. Již se tyto telefony objevily na internetu ve formě drbů, ale tentokrát je potvrzena jejich existence přímo od Samsungu.

Oba telefony se objevili na stránce Samsung India, kde byly poskytnuty i informace, co očekávat od Galaxy J4+ a J6+. Je potřeba poznamenat, že k dispozici bude snímač otisků prstů na straně mobilního telefonu.

Samsung Galaxy J4+ a J6+

Samsung Galaxy J4+ a J6+

Taktéž bude k dispozici Infinity Displej a duální zadní fotoaparát. Samsung je připraven vydat dva takové telefony v různých barvách. Bude se pravděpodobně jednat o žlutý, červený a modrý telefon.

Specifikace

K dispozici máme i specifikace. Použitý čip Snapdragon 450 se 4GB RAM a 64GB interním úložištěm. Baterie o velikosti 4350mAh a Android 8.1 Oreo.

Jelikož Samsung zveřejnil informace o Galaxy J4+ a J6+ již tento měsíc, tak je docela možné, že i samotné představení telefonu bude tento měsíc než-li příští.