Vypnout reklamy

Vyhledejte aplikaci nebo hru níže

Samsung Galaxy J7 Duo s duálním fotoaparátem a AMOLED displejem

Samsung Galaxy J7 Duo vypadá jako typický telefon pro nenáročné, nicméně uvnitř to je něco jiného. Telefon bude disponovat velkým 5.5 palcovým SAMOLED displejem a s rozlišením 720p. Pod displejem bude „home“ tlačítko se snímačem otisků prstů. Můžeme pokračovat dále, protože selfie fotoaparát dostane 8MPx a zadní fotoaparát bude
Samsung Galaxy J7 Duo

Samsung Galaxy J7 Duo vypadá jako typický telefon pro nenáročné, nicméně uvnitř to je něco jiného. Telefon bude disponovat velkým 5.5 palcovým SAMOLED displejem a s rozlišením 720p. Pod displejem bude „home“ tlačítko se snímačem otisků prstů.

Můžeme pokračovat dále, protože selfie fotoaparát dostane 8MPx a zadní fotoaparát bude duální, což ani Galaxy S9 nemá! K dispozici budou senzory se 13MPx a 5MPx.

Čip Exynos 7884 nebo 7885

Samsung Galaxy J7 Duo poběží na Android 8.0 a vlastním uživatelském rozhraním od Samsungu. Nechybí ani osmijádrový procesor s 1.6GHz. Čip bude Exynos 7884 nebo 7885. Dále nechybí 4GB RAM a podpora multi-taskingu. Interní paměť je sice jen 32 GB, ale lze ji rozšířit o microSD.

Samsung Galaxy J7 Duo

Samsung Galaxy J7 Duo

Samsung Galaxy J7 Duo

Samsung Galaxy J7 Duo

Cena a dostupnost neznámá

Galaxy J7 Duo má mít 3000 mAh baterií. Nevíme však, jestli Galaxy J7 Duo bude dostupné po celém světě. Stále taktéž nevíme ani cenu.