Vypnout reklamy

Galaxy Note 10 s 5G a nový skládaný telefon

Vydáno dne: 14.3.2019

V kódu Samsung Galaxy S10 se objevily řádky, které naznačují, že má dorazit verze Galaxy Note 10 s 5G podporou a skládaný telefon “Luge”.

Samsung nedávno zveřejnil kód jádra telefonu pro rodinu Galaxy S10, který je poháněn vlastně vyrobeným čipem Exynos. Mezitím, co vývojáři procházeli tento kód, tak narazili na zajímavou část, kde je zmíněna 5G verze Galaxy Note 10.

Není to nic překvapujicího, protože dorazí i 5G verze klasického vlajkového telefonu Galaxy S10. Avšak je dobré vědět přímo z jádra telefonu, že se opravdu chystá 5G verze pro telefon Note 10.

Tento únik informací a daná informace je postavená pouze na tom, že v minulosti bylo řečeno, že Note10 má kódové označení “davinci”. Jádro S10 tedy zmiňuje “davinci5G”, jak můžete vidět níže.

Galaxy S10
Galaxy S10

Tyto řádky kódu říkají, jaké ovladače kamery se mají inicializovat. Jak vidíte, tak je tady kódové označení Beyond0 = Galaxy S10, beyond1 = Galaxy S10, beyond2 = Galaxy S10+, beyondx = Galaxy S10 5G.

Luge jako další skládací telefon

Narazili jsme také na kód, kde je napsáno “luge”. Podle všeho to má být prototyp skládaného telefonu a vypadá to, že se nejedná o Galaxy Fold, protože ten měl kódové označení Winner.

Galaxy S10
Galaxy S10

Vypadá to, že skládaný telefon pod kódovým označením “Luge” je ve výrobě.

O Galaxy Note 10 víme, že má mít 4 kamery na zadní straně a 6.66 palcový displej.

Zdroj

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš