Vypnout reklamy
23.10.2018

Samsung Galaxy S10 dorazí s pokročilou základní deskou

Samsung Galaxy S10 dorazí s moderní, pokročilou deskou plošných spojů. Nicméně aplikovat ji může Samsung je se svými čipy Exynos. To znamená, že lidé s Qualcomm Snapdragon tuto moderní desku ve svém telefonu mít nebudou. Nicméně není se čeho obávat. Do Evropy Samsung dodává telefony s čipem Exynos.

SLP základní desky jsou soustředěny více u sebe a veškeré čipy jsou taktéž u sebe. V telefonu je pak více místa na třeba větší baterií. Právě iPhone X disponuje tímto návrhem, kde pak volné místo využil pro větší baterií ve tvaru L.

Samsung Galaxy S10 SLP desky

Samsung Galaxy S10 SLP desky

Samsung začal vytvářet desky na bázi SLP již se Samsung Galaxy S9, S9+ a Note 9, ale jenom u svých čipů Exynos. Proč jenom u svých čipů? Podle všeho 4 z 10 dodavatelů desek pro telefony zvládají vyrábět tento SLP design. Jedná se o Samsung Electro-Mechanics, Daeduck GDS, Korea Circuit jsou jedni z těch, kteří se podílejí na výrobě této desky pro Galaxy S10.

Čipy od Qualcomm mají s touto verzí desky “technické obtíže”, které nepracují s touto technologií. To je pravděpodobně ten důvod, proč u Qualcomm verze nemůže Samsung desku SLP využít a tím zvětšit volný prostor v mobilním telefonu.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.