Vypnout reklamy

Galaxy S10 možná bez skeneru duhovky, ale zase se snímačem otisků v displeji a 3D senzoru

Samsung pravděpodobně ukončí podporu snímače oční duhovky, ale místo toho využije snímač otisků v displeji a 3D senzor. Snímač oční duhovky je na telefonech Samsung od modelu Samsung Galaxy Note 7. Podobná velikost displeje, jako Galaxy S9 a S9+ Tato zajímavá informace pochází ze stránky The Bell. Podle všeho Galaxy S10 má kódové označení Beyond […]

Samsung je stále jedničkou na trhu

Samsung pravděpodobně ukončí podporu snímače oční duhovky, ale místo toho využije snímač otisků v displeji a 3D senzor. Snímač oční duhovky je na telefonech Samsung od modelu Samsung Galaxy Note 7.

Podobná velikost displeje, jako Galaxy S9 a S9+

Tato zajímavá informace pochází ze stránky The Bell. Podle všeho Galaxy S10 má kódové označení Beyond a k tomu jsou potvrzené velikosti displeje pro Galaxy S10 5.8 palců a Galaxy S10 Plus má 6.3 palců.

Pokud je tedy vše pravda, tak standardní model bude mít stejnou velikost jako Galaxy S9 a Galaxy S10 Plus pouze o 0.1 palců větší displej, než Galaxy S9 Plus.

3D senzor

Právě 3D senzor, kterým disponuje třeba Apple, tak funguje výborně i ve špatných světelných podmínkách a to je možná důvod, proč Samsung odchází od snímače oční duhovky. Právě díky snímače otisků prstů v displeji a 3D senzoru nebude snímač oční duhovky potřeba.

Avšak pokud ve vývoji Galaxy S10 budou nějaké problémy, právě s těmito novými technologiemi, tak je zde možnost, že se opětovně vrátí zpátky ke snímání oční duhovky. Právě Galaxy S10 má být speciální zařízení, takže se Samsungu ani nedivíme, že se bude chtít předvést.