Vypnout reklamy

Samsung Galaxy S10 Plus s čipem Exynos 9820 na AnTuTu

Vydáno dne: 27.11.2018

Očekávaný telefon Samsung Galaxy S10 se čím dál tím více blíží ke svému oznámení. Podle všeho Samsung chystá celkem tři modely a jeden super model, který bude mít podporu 5G sítě a šest kamer. Dnes máme k dispozici test přímo z AnTuTu, kde dosáhl telefon nižšího skóre, než při samotném testu čipu, ale to se […]

Očekávaný telefon Samsung Galaxy S10 se čím dál tím více blíží ke svému oznámení. Podle všeho Samsung chystá celkem tři modely a jeden super model, který bude mít podporu 5G sítě a šest kamer.

Dnes máme k dispozici test přímo z AnTuTu, kde dosáhl telefon nižšího skóre, než při samotném testu čipu, ale to se mohlo očekávat. V této chvíli se tak jedná o reálné prostředí, avšak test se mobil od mobilu mění, tak kdo ví. V této chvíli se však jedná o prototyp.

AnTuTu test

AnTuTu test

Na AnTuTu se objevil s procesorem Exynos 9820. Procesor je taktovaný na 2.7GHz a má GPU jednotku Mali-G76. Samozřejmě bude k dispozici taktéž čip Snapdragon 8150, ale oficiální informace o tomto čipu stále nemáme.

Samsung Galaxy S10 Plus má mít 6.4 palcový displej s rozlišením 2280x1080px a běží na systému Android 9.0 Pie. Všechno jsou však prozatím jenom dohady. Jediné co víme přesně, tak to je čip pro EU verzi a US verzi, kde je Snapdragon 8150.

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš
Latest posts by Buroň Tomáš (see all)