Samsung Galaxy S10 vstupuje do fáze výroby

Korejská média nevydávají žádné informace ohledně telefonu Samsung Galaxy S10. Obrovské tajnosti, které se drží pod pokličkou se daří utajit a všechno se dozvíme již 20. února, kdy se telefony představí. Nicméně víme, že se již telefony přesunuly na výrobu. Spousta obchodů uvádí vydání telefonu 8. března. Je to
Samusng Galaxy S10

Korejská média nevydávají žádné informace ohledně telefonu Samsung Galaxy S10. Obrovské tajnosti, které se drží pod pokličkou se daří utajit a všechno se dozvíme již 20. února, kdy se telefony představí. Nicméně víme, že se již telefony přesunuly na výrobu.

Spousta obchodů uvádí vydání telefonu 8. března. Je to dva týdny po oznámení, což by i tak sedělo, protože Samsung má povětšinou stejný harmonogram vydávání telefonu.

Samsung Galaxy S10+

Samsung Galaxy S10+

Samsung Galaxy S10 5G

Telefon s podporou 5G sítě však stále do fáze výroby nevstoupil, takže si říkáme, jestli bude tento telefon k dispozici ve stejný den nebo telefon vydají později. Telefon Samsung Galaxy S10E, S10 a S10+ se vyrábějí většinou ve Vietnamu, kde má Samsung továrnu.

Samsung Galaxy S10 5G podle všeho vyjde 29. března, takže firma má spoustu času na to, aby vstoupili do fáze výroby.

Ceny skládaného telefonu

Je jasné, že tento typ telefonu nebude vůbec levný. Samotný Galaxy S10 5G bude mít cenovou nálepku 1500$ se 12GB RAM a 1TB úložištěm. Co se týče flexibilního telefonu, tak ten podle všeho má stát až 1789$.

Technologie Galaxy S10

Qualcomm Ultrasonic

Qualcomm Ultrasonic

Telefon nabídne ty nejnovější technologické novinky. Jedná se o snímač otisků prstů v displeji, kdy nejvyšší varianta má snímač ultrasonic a další dva telefony pouze optický snímač. Optický snímač je pomalejší a méně bezpečný a ultrasonic zase rychlý a bezpečný. Ultrasonic je totiž založen na 3D rozpoznání otisků, ale ten bude pouze u Galaxy S10+.

Galaxy S10 bude mít v krabici i ochranné sklo

Firma se rozhodla vložit do krabice s telefonem i vlastní ochranné sklíčko pro telefony Galaxy S10. Samsung se tak chce vyhnout problémům, kdy by po nalepení sklíček třetích stran nefungoval otisk prstů.

Je docela možné, že sklíčko již bude na telefonu v počátku, takže nemusíte ani nic lepit. Oficiální sklíčko pokryje telefon ze všech stran.

Zdroj