Vypnout reklamy
11.1.2019

Samsung Galaxy S10 bude odhalen dřív, než je tomu obvyklé

Nový telefon Samsung Galaxy S10 se odhalí o něco dřív, než je tomu obvykle. Je nám jasné, že minimálně dva modely této série se představí. Avšak o telefonu Samsung Galaxy S10 toho víme celkem dost. Telefon disponuje dírou v displeji, má snímač otisků pod displejem a mnohem více.

Některé informace nemusí být 100% správné, ale podle nových zpráv Samsung představí Samsung Galaxy S10 dřív, než na MWC 2019 a to týden před. Původně to bylo tak, že firma sérií Galaxy S představila 1 den před začátkem, avšak tentokrát je to jinak.

MWC 2019 začne 25. února v Barcelóně a představení Samsung Galaxy S10 je naplánováno na 18. února. Nicméně i na MWC se telefon představí, ale už to nebude taková událost. Podle všeho Samsung reaguje na skládaný telefon Huawei, který má být právě představen na MWC 2019 a Samsung nechce jít s tímto telefonem do boje.

Samsung svůj první skládaný telefon představí v první polovině roku 2019. Na CES 2019 Samsung potvrdil, že je již telefon připraven pro výrobu a dostupnost bude na vybraných trzích.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.