Galaxy S9 a S9+ na renderech i videu ze všech úhlu

Na povrch se k nám dostávají různé rendery ve formátu CAD. Tentokrát ukazují telefon ze všech úhlu. Rendery jsou založeny na spekulacích, aby si člověk mohl udělat obrázek, jak bude asi telefon vypadat. K dispozici tak máme Galaxy S9 a S9+. Samsung Galaxy S9 Začneme tedy s menším telefonem Galaxy S9, který bude mít podle […]

Samsung Galaxy S9 - spekulace

Na povrch se k nám dostávají různé rendery ve formátu CAD. Tentokrát ukazují telefon ze všech úhlu. Rendery jsou založeny na spekulacích, aby si člověk mohl udělat obrázek, jak bude asi telefon vypadat. K dispozici tak máme Galaxy S9 a S9+.

Samsung Galaxy S9

Začneme tedy s menším telefonem Galaxy S9, který bude mít podle všeho velmi podobný design jako má S8, nicméně menší změny zde budou. Snímač otisků prstů na zadní straně pod kamerou (tohle se ještě neví jistě). Zahnuté rohy telefonu a celkově celý vzhled zahnutého designu je stále v kurzu. Telefon z přední strany z větší Části pokrývá displej.

Galaxy S9 měří 147.6 x 68.7 x 8.4mm. Je tak o 1.3mm kratší, 0.6mm užší a 0.4mm tenčí než předchůdce.

Samsung Galaxy S9+

Větší telefon Samsung Galaxy S9+ má k dispozici duální fotoaparát. Pro oba telefony je zadní strana pokrytá sklíčkem a vše je v kovovém rámečku. Je zde taktéž iri skener a také Bixby tlačítko, stejně jako 3.5mm jack na sluchátka.

Galaxy S9+ měří 157.7 x 73.8 x 8.5mm, takže je o 1.8mm kratší, 0.4mm užší a 0.4mm tenčí než S8+. Nové modely mají menší rámeček asi o 0.1mm oproti předchůdci.

Podle všeho nové telefony nebudou představeny na CES 2018 v Las Vegas, jak každý předpokládal. Vše nastane opět na MWC 2018 v Barcelóně, která se koná někdy ke konci února 26. Dřívější zpráva psala o tom, že chce Samsung vydat nový telefon dřív, než je to obvyklé, nicméně asi to nevyjde. Důvodem byl Apple iPhone X.

Odhalení Galaxy S9 bude 27. února

Odhalení Galaxy S9 bude 27. února