Jak odolný Galaxy S9 je? Je na tom lépe jak Galaxy S8

Stále přemýšlíte, jestli si tento nový telefon zakoupit nebo nikoliv? Podle všeho na Galaxy S9 a S9+ je o 20% tenčí sklíčko Gorilla Glass 5 v porovnání s předchůdcem. K dispozici máme nový test, který to všechno dokazuje. Výsledek je ve stupnici risku. Tedy čím vyšší hodnota, tím větší šance, že právě na danou situaci […]

Stále přemýšlíte, jestli si tento nový telefon zakoupit nebo nikoliv? Podle všeho na Galaxy S9 a S9+ je o 20% tenčí sklíčko Gorilla Glass 5 v porovnání s předchůdcem. K dispozici máme nový test, který to všechno dokazuje.

Výsledek je ve stupnici risku. Tedy čím vyšší hodnota, tím větší šance, že právě na danou situaci dopadne telefon špatně. Nový Galaxy S9 a S9+ je na stupnicí středně – vysokého rizika a to na bodech 71 a 76, U Galaxy S8 a Galaxy S8+ to bylo 76 a 77.

Firma k testování využívá stroje, aby vyloučili několik proměnných, které mohou nastat v situacích, kdy telefon drží v ruce člověk.

Gorilla Glass 5

Rohy telefonu byly vždy velmi náchylné. Tentokrát je schopnost přežít tento pád díky Gorilla Glass 5 na 80%.

Gorilla Glass a výdrž

Gorilla Glass a výdrž

Oproti Galaxy S8 je to zlepšení, ale i přesto se bude hodit gumové pouzdro pro telefon, protože právě to zmírní pád a ochrání rohy telefony. Můžete se tak vyhnout nepříjemným problémům.