Samsung Galaxy S9 vyjde v prvním čtvrtletí 2018, duálním fotoaparátem a vyšší cenou

Korejský server publikoval některé informace ohledně očekávaného telefonu Galaxy S9. Nicméně nic není potvrzené, takže informace berte spíše s nadhledem. Telefon by měl mít vylepšenou kameru, čip, ale zároveň vyšší cenu než Galaxy S8. Kamera V tomto ohledu zde bude spousta vylepšení na které se vyplatí čekat. Jak moc lepší kamera to bude? V prvé […]

Samsung Galaxy S9 - spekulace

Korejský server publikoval některé informace ohledně očekávaného telefonu Galaxy S9. Nicméně nic není potvrzené, takže informace berte spíše s nadhledem. Telefon by měl mít vylepšenou kameru, čip, ale zároveň vyšší cenu než Galaxy S8.

Kamera

V tomto ohledu zde bude spousta vylepšení na které se vyplatí čekat. Jak moc lepší kamera to bude? V prvé řadě Samsung vezme duální kameru z Note 8 a dá jí senzor Samsung s možností 1000fps, což znamená slow-motion. Jedná se o něco podobného, co má Sony 19 MPx s 900fps.

Kamera bude mít antireflexní povrch a možná jeden z nových senzorů, který Samsung oznámil teprve nedávno a bude se jednat o nejlepší senzor ve své třídě.

Specifikace

Krom nového kamerového systému tady máme i specifikace k Galaxy S9, který má mít 18.5:9 poměr stran a opravdu malý rámeček na přední části telefonu. Design tak bude „Infinity Displej„. Telefon bude poháněn novým Exynos 9810 nebo Snapdragon 845 pro US trh.

Co dále? Povídá se o displeji s 3D senzorem, takže bude citlivý na tlak. Něco ve stylu iPhone X. Dále bude vylepšené odemykání tváři. Zdroj neříká, jestli je to stejné jako Face ID u iPhone, nebo něco jiného. „Face ID“ by mohl přijít na Galaxy Note 9.

Cena

Podle všeho by cena měla být vyšší jak u Galaxy S8. To vše právě díky novému kamerovému modulu. Právě takový modul, který dokáže vytvářet fotografie ve vysokém rozlišení stojí o 30$ více… Jedná se však pouze o instalaci zařízení.

Datum vydání

Samsung Galaxy S8 byl představen později, než je tomu obvyklé, ale S9 bude pravděpodobně oznámená dřív, než začne MWC 2018 a to před 25. únorem. Samsung tak s S9 přijde na trh dříve, než je to obvyklé.