Samsung Galaxy S9+ v testu jen se 4GB RAM, nezdá se být však reálný

Od dob, kdy se dají testy na Geekbench docela jednoduše obelstít, je tak těžké říct, jestli je zrovna tento test pravdivý.  Výsledek je však nižší, než u Galaxy S8+, což naznačuje, že screenshot není pravdivý. Galaxy S9 se dostane do prodeje dřív, než obvykle Samsung také naznačil, že Galaxy S9 a S9+ vyjde dřív, než […]

Samsung Galaxy S9

Od dob, kdy se dají testy na Geekbench docela jednoduše obelstít, je tak těžké říct, jestli je zrovna tento test pravdivý.  Výsledek je však nižší, než u Galaxy S8+, což naznačuje, že screenshot není pravdivý.

Galaxy S9 se dostane do prodeje dřív, než obvykle

Samsung také naznačil, že Galaxy S9 a S9+ vyjde dřív, než je tomu obvyklé. Pokud jsou spekulace pravdivé, tak Samsung představí nový telefon dřív a to už na konci Ledna. Vydání nového telefonu je tak možná naplánováno na MWC 2018?

Samsung Galaxy S9

Samsung Galaxy S9

Víme, že modelové označení pro telefony jsou SM-G960 a SM-G965. Je taky docela jasné, že nový čip v telefonu Galaxy S9 bude Exynos 9810, který byl nedávno lehce představen. Nicméně v testu je vidět Exynos 8910 se 4GB RAM avšak už se původně bavilo, že telefon bude mít 4GB RAM, ale určitě ne tento čip.