Samsung Galaxy S9 v černé barvě, se snímačem otisků ke snadnějšímu dostání

Minulý týden jsme viděli rendery nového Galaxy S9+ a dnes máme k dispozici rendery ve vysokém rozlišení nové malé verze Galaxy S9. O tento únik informací se postaral @onLeaks. Nejedná se o fotografií, ale o rendery. Galaxy S9 bude mít pravděpodobně stejný design, jako jeho předchůdce Galaxy S8. K dispozici bude identický full-screen mód a […]

Galaxy S9

Minulý týden jsme viděli rendery nového Galaxy S9+ a dnes máme k dispozici rendery ve vysokém rozlišení nové malé verze Galaxy S9. O tento únik informací se postaral @onLeaks. Nejedná se o fotografií, ale o rendery.

Galaxy S9 bude mít pravděpodobně stejný design, jako jeho předchůdce Galaxy S8. K dispozici bude identický full-screen mód a malým rámečkem kolem dokola. Největší změna je však v jeho zádech, kde je snímač otisků prstů pod kamerou.

Tento telefon bude mít k dispozici i jack na sluchátka ve spodní straně telefonu. Dále nechybí bixby tlačítko na levé straně telefonu. Oproti Galaxy S9+ je tady změna, že S9 nebude mít duální zadní fotoaparát.

Nicméně Synaptics také informoval o tom, že dokončil snímač otisků prstů pod displejem, ale nevypadá to na to, že by S9 tímto snímačem disponovala.

Poslední zpráva Bloomberg informuje o tom, že největší změnou bude fotoaparát. Očekáváme představení těchto telefonu právě na konci února. Do prodeje by se měl dostat v březnu.

Samsung Galaxy S9

Samsung Galaxy S9