Garmin Fenix 6 série oficiálně před IFA 2019

Chytré hodinky od Garmin, které jsou určené pro sportovce, jsou oficiálně odhaleny ještě před IFA 2019. Hodinky mají i solární nabíjení.
Garmin Fenix 6 série odhaleny

Ještě skoro týden zbývá do počátku IFA 2019, kde se opět představí spousta novinek. Nicméně oficiální odhalení je již dnes. Asi největší známou funkcí je Power Manager, která řídí celý systém hodinek tak, aby vydržely co nejdéle.

Garmin Fenix 6 série odhaleny
Garmin Fenix 6 série odhaleny

Krom toho část hodinek série Fenix 6 nabízejí i solární nabíjení, jedná se zájmena o Fenix 6X Pro Solar Edition, které mají navržené sklíčko tak, aby přes něho dokázaly procházet sluneční paprsky, které pohlcuje a následně proměňuje na energií pro vaše hodinky.

Fenix 6X Pro Solar má podle všeho displej o velikosti 1.4 palců, takže jsou větší, jak kterékoliv jiné Fenix 5 předchozí generace. Díky těmto solárům hodinky vydrží na jedno nabití o 3 dny déle, než bez těchto kolektorů. Fenix 6 a Fenix 6X jsou nejlevnějšími modely této řady, ale jsou docela silné. Dorazí s displejem 1.3 palců a 1.4 palců. Je možné si vybrat variantu s Wi-Fi připojením a úložištěm pro hudbu.

Hodinky jsou vyrobeny kvalitně a jsou odolné proti poškrábání.

Tři základní modely

K dispozici budou tedy tři základní modely – Fenix 6S (42mm), Fenix 6(47mm) a Fenix 6X(51mm). Hodinky dorazí s vylepšeným snímačem tepu, měřením kyslíku v krvi a podporou monitorování spánku.

Takové hodinky Fenix 6 série budou stát 600$ a nejdražší hodinky dorazí za 1150$.

Zdroj