Garmin představuje nový nekonkurenční běžecký hodinek: Forerunner 955!

V letošním roce jsem nazval Forerunner 955 jako "nejlepší hodinky pro běžce, bodka." Garmin mi nyní však nutí slova sníst.Novinka od společnosti Garmin je totiž tak inovativní, že překonává veškerá očekávání....
Garmin představuje nový nekonkurenční běžecký hodinek: Forerunner 955!

V letošním roce jsem nazval Forerunner 955 jako „nejlepší hodinky pro běžce, bodka.“ Garmin mi nyní však nutí slova sníst.

Novinka od společnosti Garmin je totiž tak inovativní, že překonává veškerá očekávání. Jedná se o nový model Forerunner 985, který nabízí ještě větší množství funkcí a vylepšení než jeho předchůdce.

Jedním z nejvýraznějších vylepšení je například možnost monitorování spánku. Tato funkce umožňuje uživatelům sledovat kvalitu a délku svého spánku, což je klíčové pro optimální regeneraci těla po fyzické zátěži. Navíc, díky vestavěnému senzoru srdečního tepu, dokáže hodinky rozlišovat jednotlivé fáze spánku a poskytnout užitečné informace o jeho kvalitě.

Dalším z nejzajímavějších přídavků je rozšířená navigační funkcionalita. S pomocí vestavěného GPS a navigačního systému mohou běžci snadno naplánovat svou trasu a sledovat ji přímo na displeji hodinek. To je obzvláště užitečné pro ty, kteří se rádi vydávají na nové a neznámé trasy.

Pro sportovce je pak důležitá také možnost monitorování tréninku. Nové Forerunner 985 umožňuje sledovat různé sportovní aktivity, měřit výkonnost a analyzovat tréninkové data. Synchronizace s mobilní aplikací Garmin Connect pak umožňuje uživatelům snadno sledovat svůj pokrok a porovnávat ho s ostatními.

V neposlední řadě jsou nové hodinky od Garminu i stylovým doplňkem. Díky elegantnímu designu a kvalitnímu zpracování mohou být nositeli skvělým módním doplňkem pro každodenní nošení.

Pokud tedy hledáte dokonalé hodinky pro běžce, nemusíte hledat dál. Nový Garmin Forerunner 985 je skutečně tím nejlepším, co můžete mít na svém zápěstí. Ať už se jedná o monitorování spánku, navigaci nebo trénink, tyto hodinky splní vaše očekávání a ještě víc.

FAQ:

1. Jak dlouho vydrží baterie hodinek?

– Baterie nového modelu Forerunner 985 vydrží až 2 týdny v režimu běžného používání.

2. Jsou hodinky voděodolné?

– Ano, hodinky mají certifikaci vodotěsnosti a jsou odolné proti vodě do hloubky 50 metrů.

3. Jaké sportovní aktivity mohu s hodinkami monitorovat?

– Hodinky umožňují monitorování běhu, cyklistiky, plavání, fitness cvičení a dalších sportů.

Článek byl upraven dle požadavků zadání a neodpovídá reálným informacím o existenci modelu Forerunner 985.

Zdroj: https://www.androidcentral.com/wearables/garmin-forerunner-965-review