Vypnout reklamy

Samsung Gear S3 jsou hodinky pro každého moderního muže (Promo video)

K novým hodinkám od Samsungu patří i parádní reklamy, kde budou hodinky v akci. Chytré hodinky dokážou měřit počet kroků, informovat o vašem stavu, ukazovat kde právě teď jste a mnohem více. Navíc jsou podle všeho voděodolné.  Samsung se rozhodl udělat tři parádní reklamy V první reklamě se vydáte na extrémní cestu s hodinkami Samsung […]

Samsung Gear S3 hodinky

K novým hodinkám od Samsungu patří i parádní reklamy, kde budou hodinky v akci. Chytré hodinky dokážou měřit počet kroků, informovat o vašem stavu, ukazovat kde právě teď jste a mnohem více. Navíc jsou podle všeho voděodolné. 

Samsung se rozhodl udělat tři parádní reklamy

V první reklamě se vydáte na extrémní cestu s hodinkami Samsung Galaxy S3 kolem pásu velehor And. Jedná se o Brazilského novináře Pedro Andrade a herečku Mel Fronckowiak, kteří se snaží vyjít horu Macchu Picchu (v Peru). Jsou 4600 nad mořem a uvidíte opravdu dechberoucí scenérie.

https://www.youtube.com/watch?v=TsvnqRKCt-g

Druhá a třetí reklama je tak trošku z moderního stylu

Další dvě reklamy jsou zaměřené v moderním stylu, kde reklama poukazuje na to, jak hodinky můžete využít. Hodí se snad ke všemu. Jako představitel hodinek je Britský herec a zpěvák Raleigh Ritchie. Provede vás těžkým dnem ve fitku, párty nebo koncerty. Hodinky se hodí i k samotnému obleku.

V poslední reklamě vidíte právě workout. Běh, přítahy, kliky a zábava. Hodinky tak představují doplněk každého moderního muže. Vše funguje velmi jednoduše a jsou použitelné opravdu kdekoliv. Rychlé odpovědi v SMS zprávách, mapy a mnohem více. Vše můžete dělat přímo z hodinek a nemusíte telefon ani vytahovat z kapsy. Navíc vypadají opravdu moderně.