Vypnout reklamy

Nový tmavý mód pro aplikaci soubory od Google a hlavně pro aplikaci od Microsoftu a to je Outlook. Tmavý mód šetří zájmena baterií telefonu.

21.9.2019

Google a Microsoft přidávají tmavý mód do dalších aplikací

Dalo by se říct, že září je tak trošku měsíc tmavých témat. Stále častěji se objevují nové a nové aplikace, které mají právě tmavé téma. Po Gmailu je tady i Google obchod a další zajímavé a užitečné aplikace.

Pokud používáte aplikace soubory od Google, tak určitě zahlédnete novinku v podobě tmavého tématu. Ten má pomoci v ušetření energie a zároveň neškodí tolik očím. Krom tmavého modu aktualizace přináší i vylepšený media přehrávač, který disponuje lepšími prvky pro ovládání, jako je přeskočení scény, přetáčení nebo autoplay.

Nicméně Google není jediný, kdo tmavé témata pro své aplikace vydává a Microsoft potvrdil tmavé téma pro Outlook v Androidu a iOS. Tato aktualizace je tady již nějaký ten měsíc. Avšak teď je dostupná pro všechny uživatelé.

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.