Vypnout reklamy
21.9.2019

Google a Microsoft přidávají tmavý mód do dalších aplikací

Dalo by se říct, že září je tak trošku měsíc tmavých témat. Stále častěji se objevují nové a nové aplikace, které mají právě tmavé téma. Po Gmailu je tady i Google obchod a další zajímavé a užitečné aplikace.

Pokud používáte aplikace soubory od Google, tak určitě zahlédnete novinku v podobě tmavého tématu. Ten má pomoci v ušetření energie a zároveň neškodí tolik očím. Krom tmavého modu aktualizace přináší i vylepšený media přehrávač, který disponuje lepšími prvky pro ovládání, jako je přeskočení scény, přetáčení nebo autoplay.

Nicméně Google není jediný, kdo tmavé témata pro své aplikace vydává a Microsoft potvrdil tmavé téma pro Outlook v Androidu a iOS. Tato aktualizace je tady již nějaký ten měsíc. Avšak teď je dostupná pro všechny uživatelé.

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.