Vypnout reklamy

Google ARCore potvrdily i telefony OnePlus 6T a Huawei Mate 20 Pro. S telefony Nokia budou podporovat Google ARCore platformu, tedy rozšířenou realitu. V kódu APK se objevily informace o telefonu Nokia 9, kde je v kódu řádek AOP_sprout, což je interní název pro Nokia 9, který měl vyjít již na podzim tohoto roku, avšak […]

27.9.2018

Nadcházející telefony Nokia budou podporovat Google ARCore

Google ARCore potvrdily i telefony OnePlus 6T a Huawei Mate 20 Pro. S telefony Nokia budou podporovat Google ARCore platformu, tedy rozšířenou realitu.

V kódu APK se objevily informace o telefonu Nokia 9, kde je v kódu řádek AOP_sprout, což je interní název pro Nokia 9, který měl vyjít již na podzim tohoto roku, avšak z nečekaných důvodu bylo vydání přesunuto na únor příštího roku.

Nokia s ARCore od Google

Nokia s ARCore od Google

Dále je zde informace ohledně PNX_sprout, což ve zkratce znamená “Phoenix”. Toto kódové označení patří telefonu Nokia 7.1 Plus, který bude teprve oficiálně představen a je poháněn čipem Snapdragon 710. Očekává se s duálním fotoaparátem ZEISS.

Třetí model ukryt v kódu je CTL_sprout. Bohužel nikdo netuší, co by to mohlo být. Možná se jedná právě o nový herní telefon, který má Nokia představit.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.