Google Drive – nejlepší cloudové úložiště pro Android a iPhone

Google Drive je primární volbou pro cloudové úložiště pro uživatele Androidu a iPhonu díky své jednoduchosti, spolehlivosti a dostupnosti na všech platformách. Je to jedna z nejsilnějších produktivních aplikací na vašem…

Google Drive - nejlepší cloudové úložiště pro Android a iPhone

Google Drive je primární volbou pro cloudové úložiště pro uživatele Androidu a iPhonu díky své jednoduchosti, spolehlivosti a dostupnosti na všech platformách. Je to jedna z nejsilnějších produktivních aplikací na vašem telefonu, ať už je to jeden z nejlepších rozpočtových telefonů s Androidem nebo drahý iPhone od Applu. Zatímco Drive je předinstalován na zařízeních s Androidem, pokud používáte iPhone, musíte si aplikaci stáhnout ze služby Play Store. Po instalaci a přihlášení se zjistíte, že vše vypadá stejně. To je proto, že uživatelské rozhraní Google Drive a jeho funkce jsou stejné, bez ohledu na platformu, kterou používáte.
Google Drive nabízí řadu užitečných funkcí, které vám umožňují snadno organizovat, sdílet a synchronizovat svá data mezi různými zařízeními. Můžete vytvářet a upravovat dokumenty, tabulky a prezentace přímo ve svém prohlížeči nebo v aplikaci na svém mobilním zařízení. Systém automaticky ukládá vaše změny a zajišťuje, že všechna data jsou vždy aktuální.
Další skvělou funkcí Google Drive je možnost sdílet soubory s ostatními uživateli. Můžete vytvářet odkazy ke sdílení a nastavit přístupová oprávnění, takže můžete určit, kdo může soubory zobrazovat nebo upravovat. Tímto způsobem můžete snadno spolupracovat s kolegy na projektech nebo sdílet fotky a videa se svými přáteli a rodinou.
Google Drive také nabízí možnost zálohovat a synchronizovat soubory z vašeho mobilního zařízení nebo počítače. To znamená, že se nemusíte obávat o ztrátu dat v případě, že ztratíte nebo poškodíte své zařízení. Vaše soubory jsou vždy uloženy bezpečně ve vašem cloudu a jsou k dispozici kdykoli a odkudkoli.
Pokud máte nějaké otázky, zde je několik často kladených otázek (FAQ):
1. Jak si mohu stáhnout Google Drive na svůj iPhone?
Pro stažení aplikace Google Drive na iPhone otevřete obchod App Store, vyhledejte aplikaci Google Drive a klikněte na tlačítko „Instalovat“. Po dokončení instalace se přihlaste svým účtem Google a můžete začít používat Google Drive.
2. Jak mohu sdílet soubory s ostatními uživateli?
Abyste mohli sdílet soubory s ostatními uživateli, vyberte soubor ve svém složce Google Drive a klikněte pravým tlačítkem myši nebo dotykem dlouze podržte na mobilním zařízení. Vyberte možnost „Sdílet“ a zadejte e-mailovou adresu nebo jméno uživatele, se kterým chcete soubor sdílet. Nastavte přístupová oprávnění a klikněte na tlačítko „Odeslat“.
3. Kolik stojí Google Drive?
Google Drive nab

Zdroj: https://www.androidpolice.com/set-up-use-google-drive-iphone/