Google Files app v Indii brzy umožní NFC platby a digitalizaci dokumentů.

Google Files je populární aplikace pro správu souborů, která slouží k ukládání, organizaci a správě souborů na zařízení Android. Tato aplikace se stala nezbytným nástrojem pro mnoho uživatelů díky svým funkcím...
Google Files app v Indii brzy umožní NFC platby a digitalizaci dokumentů.

Google Files je populární aplikace pro správu souborů, která slouží k ukládání, organizaci a správě souborů na zařízení Android. Tato aplikace se stala nezbytným nástrojem pro mnoho uživatelů díky svým funkcím a možnostem, které nabízí. A zdá se, že do budoucna může tato aplikace ještě více zlepšit naši každodenní digitální zkušenost.

NFC (Near Field Communication) je technologie umožňující bezkontaktní komunikaci mezi zařízeními na krátkou vzdálenost. Aplikace jako Google Wallet využívají tuto technologii k provádění bezkontaktních plateb pomocí chytrých telefonů. To znamená, že uživatelé nemusí nosit s sebou fyzické platební karty, stačí jim pouze jejich mobilní telefon. To přináší nejenom pohodlí, ale i bezpečnost, protože riziko ztráty nebo krádeže platební karty je eliminováno.

Tato technologie NFC byla také zavedena pro podporu vládních dokumentů v některých regionech. To znamená, že uživatelé mohou nahradit fyzické občanské průkazy a další identifikační dokumenty digitálními verzemi uloženými v jejich mobilních telefonech. Tato nová možnost je velmi praktická a užitečná, zejména pro ty, kteří potřebují často předkládat své identifikační doklady.

A teď se zdá, že podobná integrace NFC technologie by mohla být brzy dostupná i pro uživatele aplikace Google Files v Indii. To by znamenalo, že by uživatelé mohli ukládat a spravovat své identifikační dokumenty přímo v této aplikaci. To by mohlo zjednodušit jejich každodenní život a usnadnit jim přístup k těmto důležitým dokumentům.

Google Files je již nyní populární aplikací pro správu souborů a integrace NFC technologie by ji ještě více zlepšila. Uživatelé by si nemuseli instalovat další aplikace pouze pro správu svých identifikačních dokumentů. Místo toho by mohli mít všechno na jednom místě – své soubory a jejich důležité dokumenty.

FAQ:

Co je Google Files?

– Google Files je aplikace pro správu souborů na zařízení Android.

Jaká je výhoda NFC technologie v Google Files?

– NFC technologie umožňuje bezkontaktní platby a podporu digitálních občanských průkazů a dalších identifikačních dokumentů.

Kdy bude NFC integrace dostupná v aplikaci Google Files v Indii?

– Zatím není známo, kdy bude tato integrace uvedena. Je to však zajímavá možnost pro budoucnost.

Článek byl založen na zdroji: [odkaz na zdroj]

Zdroj: https://www.androidpolice.com/google-files-digilocker-support/