Google I/O 2019 oficiálně oznámeno

Sundar Pichai nedávno zveřejnil na svém Twitteru informaci, kdy se bude konat Google I/O. Jedná se o dny od 7. května do 9. května a opět na známém místě Shoreline Amphitheater. Právě společnost zvolila toto místo již po tři roky v řadě. Glad the transmission was received:) See you
Google Firma

Sundar Pichai nedávno zveřejnil na svém Twitteru informaci, kdy se bude konat Google I/O. Jedná se o dny od 7. května do 9. května a opět na známém místě Shoreline Amphitheater. Právě společnost zvolila toto místo již po tři roky v řadě.

Každý rok na této vlastní vývojářské konferenci Google představuje své novinky. Jedná se jak o nový systém nebo další vylepšení svých služeb, které každoročně Google představuje.

Android Q

Android Q

Určitě můžeme se 100% jistotou říct, že se představí nový Android Q na mobilní telefony. Nedávno se nám objevily informace ohledně beta verze tohoto systému, takže víme o zajímavých funkcích, kterými systém disponuje. Jedná se třeba o tmavý mód nebo nové zabezpečení. Věříme, že právě díky Google I/O 2019 se dozvíme o telefonu hodně informací.

Pixel 3 Lite a Lite XL

Je možná ještě brzy mluvit o nové řadě Pixel 4. Nicméně již teď se dostává na internet spoustu zajímavých informací o Google Pixel 3 Lite. Google tak chce začít představovat telefony, které budou patřit do střední třídy. Lite verze má dorazit i s „XL“ verzi.

Google Pixel

Google Pixel

Záhadné zařízení Google Coral

Zároveň se nedávno objevilo v testu zařízení „Google Coral„, který běžel na čipu Snapdragon 855 (ten se představil v prosinci 2018) a zároveň s Android Q. Spousta lidí odhaduje, že toto modelové označení patří nějakému tabletu nebo notebooku. Věříme tedy, že se na Google I/O 2019 odhalí.

Další potenciální témata na Google I/O jsou ohledně chytrých hodinek nebo také pohybovém senzoru Projekt Soli.