Vypnout reklamy

Google mapy disponují parádní hrou had. Had je klasika pro mobilní telefony Nokia a již brzybude v aplikací Google Mapy.

Klasická hra had se objevila na telefonech Nokia v roce 2007 a následovala vysoká popularita. Tentokrát je k dispozici na Google Mapách. Jedná se o vylepšenou verzi pro telefony Android a iOS.

Google tímto způsobem oslavuje 1. apríla a vždy si vymýšlí nějaké fórky. Nicméně opravdu si můžete hada na telefonu a mapách Google zahrát. Každý tak může získat obrovské skóre a navštívit zajímavé místa.

Had v Google Mapách
Had v Google Mapách

Abyste hru začali, tak je potřeba otevřít aplikaci Google Mapy, kliknout vlevo nahoře, následně kliknout na “Hrát hada”. Záleží na místech, kde budete s hrou hrát. Se svým vláčkem budete sbírat po cestě různé lidi.

Aplikace bude k dispozici na Google play během týdne. Objeví se v nové aktualizaci Google Mapy.

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.