Vypnout reklamy

Google mapy konečně umožňují upravit profil skrz svou aplikaci a uživatel tak nemusí najíždět na veřejný profil skrz klasický prohlížeč. Jedná se o aktualizaci na serverové straně, takže je potřeba počkat, pokud se vám ještě nezobrazuje.

18.11.2019

Google mapy konečně umožňují editovat profil

Konečně po dlouhé době budete moci editovat svůj profil přímo v aplikaci Google. Něco, co nebylo dlouhodobě umožněno do této nejnovější aktualizace.

Pokud jste na tuto změnu čekali, tak nově můžete změnit Google jméno, profilový obrázek a přidat i krátké info o sobě či nastavit soukromí v této aplikaci.

Předchozí verze umožňovala uživateli pouze sledovat jeho navigační body, takže editovat profil musel pak na veřejném profilu a nešlo to jen tak z Google Map.

Máte také možnost schovat některé informace vašeho profilu. Avšak jméno, foto a něco o vás vždy budou veřejnou informací.

Můžete však udělat váš profil zcela neviditelným. Jedná se o serverovou aktualizací, takže není potřeba aktualizovat aplikaci jako takovou, jen vyčkat, než se objeví také u nás.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)