Vypnout reklamy
29.4.2019

Google mapy na některých hodinkách s Wear OS nefungují

Google pomalu vylepšuje svou platformu Wear OS a to již několik měsíců. Avšak jsou zde problémy, které znemožňují používání těchto hodinek v posledních týdnech.

Podle serveru PunikaWeb se několik uživatelů potýká s problémy s používáním Google Map na jejich Wear OS chytrých hodinkách. Uživatelé jednoduše vidí bílou obrazovku.

Nejedná se pouze o problémy na hodinkách Huawei Watch 2, ale podle všeho se jedná také o problémy na TicWatch Pro, TicWatch S2, Fossil Q Explorist HR, Skagen Falster 2 a spoustě dalších hodinek.

Není však úplně jasné, co za touto chybou stojí, ale někteří uživatelé se snažili tuto chybu opravit vymazáním cache a reinstalaci aplikace.

Podle posledních informací se však jedná o chybu v poslední verzi Google Mapy. Bylo by tak zapotřebí stáhnout zpátky starší aplikaci z APK Mirror.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.