Google odhalil první pohled na Pixel 8, Pixel 8 Pro a Pixel Watch 2 v teaseru před nadcházejícím eventem

Google vydal další teaser video, které ukazuje podrobnosti o Pixel 8 a Pixel 8 Pro. Oba telefony jsou vyrobeny s úžasnými funkcemi a vylepšeními. Představení se blíží a fanoušci jsou natěšení…

Google odhalil první pohled na Pixel 8, Pixel 8 Pro a Pixel Watch 2 v teaseru před nadcházejícím eventem

Google vydal další teaser video, které ukazuje podrobnosti o Pixel 8 a Pixel 8 Pro. Oba telefony jsou vyrobeny s úžasnými funkcemi a vylepšeními. Představení se blíží a fanoušci jsou natěšení na nové zařízení.

Google také prozradil, že na akci bude představen také Pixel Watch 2. To je zpráva, kterou fanoušci hodně očekávali. Hodinky budou mít špičkové funkce a design. Jsou určeny nejen pro sportovce, ale také pro každodenní nošení.

Nová řada telefonů od Googlu nabídne nejen vynikající výkon a kvalitu obrazu, ale také prvotřídní fotoaparát. Budou mít také nejnovější verzi operačního systému Android.

Co se týče ceny, Google zatím nezveřejnil žádné informace. Fanoušci si ale mohou být jisti, že za své peníze získají skvělé zařízení s vysokou hodnotou.

Určitě se těšíte na další informace o Google Pixel 8, Pixel 8 Pro a Pixel Watch 2. Ať už jste fanouškem značky Google nebo pouze hledáte nový smartphone či chytré hodinky, je tohle událost, kterou nechcete minout.

FAQ:

1. Kdy budou nové telefony a hodinky Google Pixel dostupné?

Google bude oficiálně představovat Pixel 8, Pixel 8 Pro a Pixel Watch 2 na akci dne 4. října.

2. Kolik budou nové zařízení stát?

Zatím nebyla oznámena cena, ale očekává se, že cena bude odpovídat výkonu a kvalitě zařízení.

3. Budou nové telefony mít nejnovější verzi Androidu?

Ano, nová řada telefonů od Googlu bude běžet na nejnovějším operačním systému Android.

4. Má Pixel Watch 2 sportovní funkce?

Ano, Pixel Watch 2 bude mít špičkové sportovní funkce, které ocení jak profi sportovci, tak i běžní uživatelé.

5. Kde budou nové zařízení k dispozici ke koupi?

Podrobné informace o dostupnosti nových zařízení budou zveřejněny na oficiálních stránkách Googlu.

Článek je díky Google Pixel 8, Pixel 8 Pro a Pixel Watch 2 plný očekávání a nadějí fanoušků značky Google. Je jasné, že tato událost bude jednou z nejdůležitějších na poli mobilních technologií a chytrých hodinek. Jestliže jste fanouškem značky Google nebo pokud hledáte zařízení s prvotřídním výkonem a funkcemi, budete mít na co čekat. Už se těšíte na oficiální představení těchto produktů a jejich následnou dostupnost na trhu.

Zdroj: https://www.gsmarena.com/google_shows_the_pixel_8_pixel_8_pro_and_pixel_watch_2_in_new_teaser_videos-news-59828.php