Vypnout reklamy

Google oznamuje nový telefon Google Pixel 4 a 4 XL

Google Pixel telefony se již brzy představí. K dispozici je oficiální pozvánka, která říká, že telefon dorazí již 15. října v New York
Google Pixel telefony

Máme k dispozici důvěrnou informaci, že firma Google chystá 15. října představit svůj nový telefon řady Pixel. Již odesílá pozvánky do New York City, kde se má vše odehrávat.

Tato pozvánka neodhaluje nic, jen datum, kdy se má telefon představit. Nicméně na světě je již spousta fotografií, různých úniků informací, takže víme, jak bude telefon vypadat i jaké specifikace má.

https://www.youtube.com/watch?v=KnRbXWojW7c

Podle všeho třeba Pixel 4 XL má 6.3 palcový AMOLED displej s obnovovací frekvencí 90Hz. Mezitím co Pixel 4 má 5.8 palcový displej.

Telefony disponují rozpoznáváním tváře podobný tomu z iPhonu. Baterie je u Pixel 4 XL 3700mAh mezitím co Pixel 4 má 2800mAh. Obě zařízení pak disponují 6GB RAM a 128GB interním úložištěm.

Zadní kamera má 12MPx Sony IMX363 se clonou f/1.7 a 16MPx Sony IMX481 senzorem. Telefon lze ovládat gesty s novou funkcí Motion Sense. Další funkce je ta, že se vám zobrazí obrazovka ve chvíli, kdy přejedete rukou nad telefonem. Zobrazí se vám notifikace, čas a další podobné informace, které se objevují v telefonech Moto.

Zdroj