Vypnout reklamy
24.9.2019

Google oznamuje nový telefon Google Pixel 4 a 4 XL

Máme k dispozici důvěrnou informaci, že firma Google chystá 15. října představit svůj nový telefon řady Pixel. Již odesílá pozvánky do New York City, kde se má vše odehrávat.

Tato pozvánka neodhaluje nic, jen datum, kdy se má telefon představit. Nicméně na světě je již spousta fotografií, různých úniků informací, takže víme, jak bude telefon vypadat i jaké specifikace má.

Podle všeho třeba Pixel 4 XL má 6.3 palcový AMOLED displej s obnovovací frekvencí 90Hz. Mezitím co Pixel 4 má 5.8 palcový displej.

Telefony disponují rozpoznáváním tváře podobný tomu z iPhonu. Baterie je u Pixel 4 XL 3700mAh mezitím co Pixel 4 má 2800mAh. Obě zařízení pak disponují 6GB RAM a 128GB interním úložištěm.

Zadní kamera má 12MPx Sony IMX363 se clonou f/1.7 a 16MPx Sony IMX481 senzorem. Telefon lze ovládat gesty s novou funkcí Motion Sense. Další funkce je ta, že se vám zobrazí obrazovka ve chvíli, kdy přejedete rukou nad telefonem. Zobrazí se vám notifikace, čas a další podobné informace, které se objevují v telefonech Moto.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.