Vypnout reklamy

Google Pixel 4 XL a Pixel 4 s 90Hz displejem

Google Pixel 4 XL a Pixel 4 lehce odhalen. K dispozici máme již potvrzené informace ohledně 90Hz displeji, fotoaparátu i čipu.
Google Pixel 4

Samsung již oznámil své telefony Note 10, avšak Google pracuje na svém vlajkovém telefonu 2019, které budou odhaleny v říjnu. K dispozici máme potvrzené detaily k těmto telefonům.

Oba telefony budou mít 90Hz AMOLED displej, kde menší verze Pixel bude mít 5.7 palcový displej s rozlišením FHD+. Mezitím co větší verze Pixel 4 XL bude mít 6.3 palcový QHD+ displej. Google si nechal registrovat značku pro svůj displej jako „Smooth Display“.

Google Pixel 4
Google Pixel 4

Fotoaparát

Na zadní straně vidíme duální kameru. Má tedy hlavní senzor 12MPx a 16MPx teleskopický senzor. Avšak fanoušci pro široko úhle snímání si budou muset počkat na rok 2020, kdy firma dorazí s trojitým fotoaparátem. Společnost pravděpodobně vyvíjí nějaký doplněk pro Pixel 4, která udělá z telefonu klasickou zrcadlovku. Více informací o tomto produktu však k dispozici nejsou.

Velikost baterie u telefonu Pixel 4 je 2800mAh a Pixel 4 XL je 3700mAh. Menší verze má menší baterií než předchůdce.

Telefony Pixel 4 budou mít tento rok minimálně 6GB RAM s možnosti si koupit 8GB nebo 12GB verzi. Interní paměť je 64GB a 128GB.

Uvnitř telefonu je čip Snapdragon 855, stereo reproduktory, Android Q s podporou tří roky aktualizace.

Zdroj