Google Pixel 2 na FCC s Android 8.0.1 a Active Edge

Google Pixel 2 si udělal zastávku na certifikačním úřadu v Americe. Jedná se o FCC, kde díky tomu proniklo na svět nové informace ohledně tohoto telefonu. Hned ze začátku si řekneme, že nový telefon Google Pixel 2 vyrábí firma HTC. Nicméně Pixel XL2 bude vyrábět, nebo tedy vyrábí firma LG. Google Pixel 2 bude mít […]

Google Pixel 2 FB

Google Pixel 2 si udělal zastávku na certifikačním úřadu v Americe. Jedná se o FCC, kde díky tomu proniklo na svět nové informace ohledně tohoto telefonu. Hned ze začátku si řekneme, že nový telefon Google Pixel 2 vyrábí firma HTC.

Nicméně Pixel XL2 bude vyrábět, nebo tedy vyrábí firma LG. Google Pixel 2 bude mít rámečky, tak jak je má HTC U11, a také zároveň získá „Active Edge“ a ve výchozím nastavení budete moci tímto způsobem vyvolat Google Asistenta.

Pixel 2

Pixel 2

Nové fotografie z FCC dokazují, že běžel na Android 8.0.1 se zabezpečením z 5. srpna 2017. Jedná se tak o finální verzi další android verze poté, co vyšla vývojářská preview verze 8.0.0. Telefon bude disponovat 64GB interním úložištěm. Modelové číslo pro Pixel 2 je G011A.

Co je to Edge Sense?

Domníváme se, že Active sense je to stejné, jako Edge Sense od HTC. Edge Sense poskytuje intuitivní způsob interakce s telefonem a to jednoduchým sevřením spodních stran telefonu. Máte možnost si funkce přizpůsobit pro rychlý přístup k oblíbeným aplikacím, spuštění kamery, pořízení snímku a další.