HTC U11 Life s 5.2 palcovým displejem

HTC U11 je asi nejlepší telefon od firmy HTC tento rok. Avšak pracují i na menším telefonu, který bude mít 5.2 palcový displej. Má označení jako HTC U11 Life. Samozřejmostí je certifikace IP67, což značí, že je vodě-odolný a prachuvzdorný. Taktéž má k dispozici 3.5mm jack na sluchátka. V originální krabičce by měly být sluchátka […]

HTC U11

HTC U11 je asi nejlepší telefon od firmy HTC tento rok. Avšak pracují i na menším telefonu, který bude mít 5.2 palcový displej. Má označení jako HTC U11 Life.

Samozřejmostí je certifikace IP67, což značí, že je vodě-odolný a prachuvzdorný. Taktéž má k dispozici 3.5mm jack na sluchátka. V originální krabičce by měly být sluchátka USonic, které dokážou odbourávat okolní hluk a pokud budete chtít bezdrátové, tak je tady Bluetooth 5.0.

HTC U11 Life

HTC U11 Life

Telefon bude disponovat čipem střední třídy. Snapdragon 630 místo 660.  Telefon má k dispozici 32 GB interní úložiště s možnosti rozšíření s microSD kartou. Přední fotoaparát je nezměněný a má 16 MPx a excelentní 12MPx zadní fotoaparát byl přeměněn na 16 MPx. Edge Sense je stále zde.

Cena HTC U11 Life je neznámá a stále nevíme, jestli bude i v České republice.