Google Pixel 2 XL v pouzdře, s malým rámečkem a stereo reproduktorem

Google odhalí své nové mobilní telefony již za dva dny a to tedy 4. října. Není tedy žádné překvapení, že ještě před vydáním se objevují fotografie těchto chytrých telefonu. Tentokrát vidíme přední část. V několika minulých fotografiích jsme telefon mohli vidět spíše ze zadní strany, ale teď máme možnost nahlédnout i na přední část telefonu, […]

Google Pixel 2 XL

Google odhalí své nové mobilní telefony již za dva dny a to tedy 4. října. Není tedy žádné překvapení, že ještě před vydáním se objevují fotografie těchto chytrých telefonu. Tentokrát vidíme přední část.

V několika minulých fotografiích jsme telefon mohli vidět spíše ze zadní strany, ale teď máme možnost nahlédnout i na přední část telefonu, kde vidíme stereo reproduktory a menší rámeček pro větší verzi Pixel 2 XL (výroba od LG).

Google Pixel 2 XL

Google Pixel 2 XL

XL telefon přijde se stereo reproduktory na přední straně mobilního telefonu. Obrazovka má zahnuté  rohy, což je trend roku 2017. Je pravděpodobné, že displej bude OLED od LG.

Poslední věc, co tento render potvrzuje, je že bude mít přepracovaný Pixel Launcher. Google search bar se objevuje mezi ikonky ve spodní části obrazovky. Vyhledávání tak bude jednodušší, jelikož na něho dosáhnete velice lehce jedním prstem.