Google Pixel 2 XL design

K dispozici jsou nové rendery přicházejicího Google Pixel 2. Nedávno jsme na našem serveru měli takový seriál, který shrnul vše, co o Google Pixel 2 víme. Telefon má být vyroben firmou LG, takže možná podoba na LG G6 bude možná. Nový render se soustředí na větší nebo-li „XL“ model. Velký displej až 6 palců Když […]

Pixel XL 2

K dispozici jsou nové rendery přicházejicího Google Pixel 2. Nedávno jsme na našem serveru měli takový seriál, který shrnul vše, co o Google Pixel 2 víme. Telefon má být vyroben firmou LG, takže možná podoba na LG G6 bude možná.

Nový render se soustředí na větší nebo-li „XL“ model.

Google Pixel 2 XL

Google Pixel 2 XL

Velký displej až 6 palců

Když se na fotku pořádně podíváte, tak se velmi podobá nynějšímu telefónu Pixel XL, ale i tak je zde spousta rozdílnosti. Telefon disponuje poměrem stran 18:9 s AMOLED displejem. Očekává se 6.0 palcový displej. Jak jsme už zvyklí u nových telefonu, tak rámeček kolem displeje bude minimální.

Zadní strana telefonu Pixel XL

Na zadní straně má telefon sklíčko v horní části telefonu. K dispozici bude jedna kamera s LED bleskem a snímač otisků prstů bude taktéž na zadní straně. Avšak nevidíme, jestli má telefon 3.5mm jack díru na sluchátka. Není potvrzeno ani vyvráceno, že by měla chybět.

Telefon bude mít také funkci, která se velmi podobá „Edge Sense“ z HTC U11. Budete moci se dostat k různým funkcím telefonu pouhým stlačením boků telefonu. Otevře se vám třeba Google Asistent.