Google Pixel 3/3XL s „Top Shot“ selfie módem a „Flip to Shhh“

Už jen pár dní zbývá do úplného představení nového mobilního telefonu Google Pixel 3 a Pixel 3 XL. Anglický prodejce se již připravuje a má svou brožuru, ve kterém telefony propaguje. Podle této brožury telefon dorazí se skvělým Super Selfie módem. Pokud je tato funkce v dokumentu pravdivá, tak
Google Pixel 3

Už jen pár dní zbývá do úplného představení nového mobilního telefonu Google Pixel 3 a Pixel 3 XL. Anglický prodejce se již připravuje a má svou brožuru, ve kterém telefony propaguje.

Podle této brožury telefon dorazí se skvělým Super Selfie módem. Pokud je tato funkce v dokumentu pravdivá, tak dorazí jako funkce „Top Shot“. Fotoaparát se bude snažit pořídit ty nelepší fotografie tím, že bude vyhledávat úsměvy, bez zavření očí a další aspekty radosti a to s pomocí AI.

Taktéž podle všeho dokáže pomoci v případě, kdy je na selfie fotku příliš mnoho lidí a nebudete tak potřebovat selfie tyč, jelikož v přední části je i druhý senzor pro širokoúhlý záběr.

Google Pixel 3

Google Pixel 3

Funkce active edge

Je zde propagován známý „Active Edge“ a tedy citlivý rámeček, se kterým dokážete aktivovat Google Asistenta. Poslední funkcí je otáčení telefonu v případě, kdy chcete vypnout veškeré notifikace. Jedná se o funkci „Neruši“, ale propaguje se jako „Flip to Shhh“.

Cena a dostupnost

Cena telefonu je stále neznámá, ale v Anglií se bude prodávat od 22. října.

Zdroj