Pixel 3 v akci při natáčení Eminema v NYC

Na počátku tohoto týdne bylo k vidění video, kde byl celý klip s Eminem natočen na telefon Google Pixel 3. Většina výrobců využívá k natáčení nejrůznější známé osobnosti, aby ukázali dokonalosti daného fotoaparátu.  Tentokrát vidíme Eminema v Empire State Building v NYC, kde „zpívá“ k filmu Venom, který je
Google Pixel 3 Eminem

Na počátku tohoto týdne bylo k vidění video, kde byl celý klip s Eminem natočen na telefon Google Pixel 3. Většina výrobců využívá k natáčení nejrůznější známé osobnosti, aby ukázali dokonalosti daného fotoaparátu. 

Tentokrát vidíme Eminema v Empire State Building v NYC, kde „zpívá“ k filmu Venom, který je již dávno v kinech. Google taktéž vydal video, které ukazuje, jak celé natáčení probíhalo.

Už na videu vidíme, že je obraz velmi stabilní a to právě díky OIS (stabilizátor obrazu). Zároveň je tak ukázáno, že telefon se dostane do míst, kde klasická kamera nikoliv a zároveň klip neutrpí na kvalitě.

Podívejte se na video za scénou, abyste mohli vidět, jak to celé probíhalo a následně zkoukněte celý klip, který se vysílal toto pondělí v US televizi v show Jimmy Kimmel.

Zdroj