Vypnout reklamy

V dnešní době, kdy je design telefonu stále více jednotným, tak se mění alespoň barva. Jednotlivé společnosti tak začali přidávat do svého portfolia takové barvy, které nikdy předtím nepoužívaly. Ať je to třeba barva “gradient” u Huawei a nově u Samsungu, tak u Google to bude pastelová modrá a růžová.

Firma Apple dokonce dorazila s Apple iPhone XR se zářící modrou, oranžovou, červenou a žlutou barvou. Google opětovně dorazí s telefonem, který bude disponovat dvěma barvami najednou. Klasikou je černá a bílá varianta Google Pixel 3 a Pixel 3 XL, ale nedávno se objevily právě pastelová modrá a růžová.

Barevná kombinace telefonu Google Pixel 3

Barevná kombinace telefonu Google Pixel 3

Jedná se tedy neoficiální Mint verzi, která byla viděna v teaseru Google a další je tady “Dubious Pink” model.

Oficiální název

Oficiální název pro tyto barvy stále není k dispozici. A jelikož Google má svůj postup, jak označuje barevné kombinace telefonu, tak zaručeně se nebudou nazývat “Mint” a “Pink”.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.