Monstrózní únik informací Google Pixel 3 XL

Neustále nové informace a drby s telefonem Google Pixel 3 XL. K dispozici máme veškeré specifikace, únik i samotné krabičky, fotografie pořízené z telefonu Google Pixel 3 XL a mnohem více. Dále jsou zde fotografie přední i zadní strany, takže už víme, jak telefon bude vypadat. V přední části vidíme infračervený skener obličeje a reproduktor […]

Google Pixel 3 XL

Neustále nové informace a drby s telefonem Google Pixel 3 XL. K dispozici máme veškeré specifikace, únik i samotné krabičky, fotografie pořízené z telefonu Google Pixel 3 XL a mnohem více. Dále jsou zde fotografie přední i zadní strany, takže už víme, jak telefon bude vypadat.

V přední části vidíme infračervený skener obličeje a reproduktor se selfie kamerou. Zadní strana je téměř identická telefonu Google Pixel 2 XL a obsahuje snímač otisků prstů a pouze jeden fotoaparát s LED bleskem.

Specifikace

Další informace pocházejí z obrazovky „O telefonu“, kde je potvrzena funkce Active Edge (stačí zmáčknout rámeček) s možností aktivaci Google Asistenta. Dále byla odhalena velikost baterie, která dosahuje 3430 mAh a je zde 6.71 palcový displej s rozlišením 1440x2960px. Dále tady vidíme Adreno 630 což znamená, že telefon běží na Snapdragon 845.

Krabička

Přesouváme se směrem ke krabičce nového telefonu Google Pixel 3 XL a co tedy obsahuje? Telefon bude dodáván se sluchátky, což vypadá na Pixel Buds (stojí samostatně 160$). Ostatní věci jsou si podobné jako u Pixel 2. Jedná se tedy o USB-C na USB – C kabel, USB – A (klasické USB na nové USB) na USB -C adapter, USB – C na 3.55mm adapter a nabíječka.

Google Pixel 3 XL

Google Pixel 3 XL

Další část fotografií jsou z několika úhlu mobilního telefonu.

Dále tady máme informace ohledně bezdrátového nabíjení. K dispozici je tedy bezdrátové nabíjení tohoto telefonu, které můžete vidět na videu níže.

Fotografie pořízené z Google Pixel 3 XL

Dále se jedná o fotografie pořízené z telefonu Google pixel 3 XL a to ve vysokém rozlišení. Nicméně Instagram je trošku zkomprimoval a to na velikost 1800x809px, ale vypadá to, že byly pořízené právě s algoritmem Google HDR+.

Zdroj