Obchod v Hong Kongu prodává Google Pixel 3 XL

Spousta úniků informací ohledně Google Pixel 3 XL a mezitím se telefon začal prodávat v Hong Kongu o tři dny dříve, než bude telefon vůbec oficiálně oznámen. Obchod telefon prodává za nějakých 2027$ USD, což je poměrně hodně. Nicméně v Hong Kongu je jiná cenotvorba. Podle všeho to vypadá
Google Pixel 3 XL výřez a další funkce

Spousta úniků informací ohledně Google Pixel 3 XL a mezitím se telefon začal prodávat v Hong Kongu o tři dny dříve, než bude telefon vůbec oficiálně oznámen.

Obchod telefon prodává za nějakých 2027$ USD, což je poměrně hodně. Nicméně v Hong Kongu je jiná cenotvorba. Podle všeho to vypadá na legitimní IMEI telefonu Pixel 3 XL. 

Google Pixel 3 XL

Google Pixel 3 XL

Tím pádem máme veškeré informace k dispozici. Telefon má 6.3 palcový displej. Google Pixel 3 XL má modelové označení G013C. V krabici jsou sluchátka USB-C, USB-C na 3.5mm a USB-C na USB-A, USB-C na USB-C kabel a 18W USB-C rychlá nabíječka.

Podle CPU-Z má Pixel 3 XL 3732mAh baterií, což je o 6% více, než u Pixel 2 XL. CPU – Z taktéž potvrzuje čip Snapdragon 845. Telefon dorazí s 1440 x 2960px a 12.2MPx kamerou. Selfie kameru má 8MPx  a druhý senzor na přední straně je širokoúhlý. Nechybí ani funkce Active Edge, která zapne Google Asistenta. Telefon má systém Android 9.0 Pie.

Datum vydání

Telefony se mají odhalit v úterý tento týden a tedy 9. října v 11 hodin ráno Eastern Time. Bude probíhat živý vstup od Google na YouTube, a také instagramu.

Zdroj