Vypnout reklamy

Google pracuje na třech různých variantách vzhledu telefonu. Několik týmu se na tom podílí a Google pak vybere, který se jim líbí nejvíce.

Do vydání nového telefonu Google Pixel 4 zbývá ještě několik měsíců. Na trh se má telefon dostat právě v říjnu. K dispozici máme zajímavé rendery, které ukázaly právě senzory na zadní straně telefonu. Nicméně dnes máme k dispozici pravé fotografie.

Stále se však jedna o prototyp, který máme zachycen v těchto pouzdrech. To znamená, že chrání design telefonu, abychom nevěděli, jak bude kompletně vypadat, což je normální. Avšak můžeme vidět díru v displeji v pravém rohu, kde jsou dva senzory. Rámeček je také tenký, takže displej musí být větší, než u původních telefonu Pixel.

Reproduktor ve spodní části

K dispozici již není žádný přední reproduktor v rámečku, namísto toho je ve spodní části.

Je potřeba si uvědomit, že Google podle všeho pracuje na třech různých designech, takže nevíme, co bude oficiální verzí. Několik týmu pracuje na vzhledu telefonu Pixel 4 a 4 XL bez jakékoliv koordinace mezi sebou. Na konci tohoto procesu firma Google vybere telefon, který se ji líbí a začne ho prodávat.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.