Vypnout reklamy

Máme k dispozici věrohodné rendery nového telefonu Google Pixel 4. Nechybí ani specifikace a datum vydání nového vlajkového telefonu.

K dispozici máme rendery, které byly vytvořeny na základě různých certifikací, dohadů, schémat. Můžeme si tak udělat obrázek, jak telefon Google Pixel 4 a Pixel 4 XL bude vypadat.

Je pravděpodobné, že dorazí s dírou v displeji, stereo reproduktorem

Než mobilní telefon dorazí na trh, tak to bude ještě pár měsíců trvat. K dispozici je už navržené sklíčko pro Google Pixel 4. Tyto doplňky nebudou do listopadu, ale již teď se dají před-objednat.

Sklíčko tedy reálně ukazuje, jak bude přední část telefonu vypadat. V pravém horním rohu se tedy objeví senzor pro 2x senzor pro selfie kameru a jedna z nich zvládne snímat širokoúhlé.

Google Pixel 4
Google Pixel 4

Stejně jako ostatní vlajkové telefony roku 2019, tak i Pixel 4 bude disponovat malým rámečkem. Reproduktory budou umístěné v tomto malém rámečku a nijak nenarušují přední část telefonu.

Budou ještě fyzická tlačítka?

Nedávno se psalo o tom, že Google chce odstranit veškerá fyzická tlačítka u Google Pixel 4 a Pixel 4 XL. Chtěl je nahradit kapacitními a vytvořit tak skvělý design. Nicméně na dnešních renderech vidíme tlačítko pro zapnutí a ovládání hlasitosti. Taktéž tlačítka pro navigování namísto ovládání gesty.

Google Pixel 4 rendery
Google Pixel 4 rendery

Specifikace a datum vydání

Stejně jako telefony Galaxy S10 a OnePlus 7 Pro, tak i telefony Google Pixel 4 a Pixel 4 XL nabídnou čip Qualcomm Snapdragon 855. Google konečně telefony obohatil o 6GB RAM. Dále má telefon 128GB interní úložiště bez možnosti ho rozšířit.

Telefony samozřejmě již dorazí s Android 10 Q s podporou 4G LTE. Model s 5G je v této chvíli nepravděpodobný. Telefon by měl být vodě-odolný a prachu vzdorný s velkou baterií a rychlým nabíjením.

Pixel 4 dorazí na trh v říjnu 2019.

Zdroj

Buroň Tomáš