Vypnout reklamy

Google dorazí s novým Pixel 4 a Pixel 4 XL a tyto telefony pak budou mít 90 Hz displej. K dispozici máme kód z Android 10, který tohle všeho potvrzuje.

Kód se objevil opět na fóru XDA Developers, kde se sdružují právě takoví lidé, kteří se rádi v kódech prohrabávají a upravují ho. Objevil se zde řádek, který informuje o 90Hz displeji v novém Pixel 4 telefonu.

Android 10
Android 10

V kódu vidíme vytvoření možnosti, kde si budeme moci přepnout na mód s 90Hz. Jedná se prozatím jen o dočasné řešení, než bude funkce naplno implementovaná. Nicméně nejdůležitější informace je, že funkce bude dostupná pouze pro zařízení P19. P = Pixel a 19 = rok 2019.

Jelikož se o tuto informaci začali lidé zajímat, tak o této obnovovací frekvenci bylo informováno jako možnost pro vývojáře. Možnost má být zobrazena pod hodinami ve status baru a to ve čtvercovém uspořádání, kde je červená pro 60Hz a zelená pro 90Hz.

Jednoduše si tak zjistíte, jestli aplikace běží na 90Hz nebo ne. Google chce automaticky detekovat, když poběží na telefonu Pixel 4 video, tak se automaticky upraví obnovovací frekvence.

Specifikace

Telefony Pixel 4 dorazí s 5.7 palcovým displej a 6.3 palcovým displejem pro verzi XL. Menší verze Pixel 4 dorazí s 2800mAh baterií a XL s 3700mAh. Oba telefony mají Snapdragon 855 a 6GB RAM, poběží také na Android 10.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.