Google Podcasts bude nahrazen YouTube Musicem jako centrální platforma

Google ruší aplikaci Google Podcasts a nahrazuje ji funkcí podcastů v aplikaci YouTube Music. Přechod se uskuteční v roce 2024.

Pro mnoho nadšených posluchačů podcastů, včetně mě samotného, bylo důležité oddělit jejich…

Google Podcasts bude nahrazen YouTube Musicem jako centrální platforma

Google ruší aplikaci Google Podcasts a nahrazuje ji funkcí podcastů v aplikaci YouTube Music. Přechod se uskuteční v roce 2024.

Pro mnoho nadšených posluchačů podcastů, včetně mě samotného, bylo důležité oddělit jejich knihovnu pořadů od hudební kolekce. Nicméně, zdá se, že většina obyčejných posluchačů preferuje mít všechny své zábavní obsahy v jedné aplikaci. Alespoň to je dojem, který Google vyslal ve svém oznámení, že se Google Podcasts stane minulostí a do roku 2024 ji nahradí funkce podcastů v aplikaci YouTube Music.

Tento přechod se uskuteční dříve, než si mnozí myslí. Je snadné být zmateni ohledně toho, jak všechno bude probíhat a jaký to bude mít dopad na současné uživatele Google Podcasts. Díky tomu jsme se rozhodli zodpovědět některé z nejčastěji kladených otázek, které se týkají tohoto přechodu.

FAQ:
1. Kdy přesně se uskuteční přechod z Google Podcasts do YouTube Music?
– Přechod bude probíhat postupně a bude dokončen do roku 2024. Přesnější termín zatím není znám.

2. Co se stane s mými stávajícími podcasty v Google Podcasts?
– Všechny vaše stávající podcasty budou automaticky přeneseny do aplikace YouTube Music a budou dostupné v rámci nového rozhraní pro podcasty.

3. Budu moci nadále stahovat a poslouchat podcasty ve svém telefonu?
– Ano, i nadále budete mít možnost stahovat a poslouchat podcasty ve svém telefonu pomocí aplikace YouTube Music. Nové rozhraní pro podcasty v rámci YouTube Music bude nabízet všechny důležité funkce, které jste byli zvyklí používat v Google Podcasts.

4. Co se stane s funkcemi, které měla Google Podcasts a nebudou dostupné v YouTube Music?
– Mnoho funkcí, které měla Google Podcasts, bude přeneseno do YouTube Music. Nicméně, může se stát, že některé specifické funkce nebudou dostupné. Je proto doporučeno aktualizovat aplikaci YouTube Music na nejnovější verzi a sledovat další aktualizace.

5. Budu muset zaplatit za přístup k podcastům ve YouTube Music?
– Zatím není známo, zda bude přístup k podcastům ve YouTube Music zdarma či zpoplatněný. Google však slibuje, že se budou snažit poskytnout uživatelům kvalitní podcastový obsah za co nejlepší cenu.

To je prozatím vše, co víme o přechodu z Google Podcasts do YouTube Music. Věříme, že YouTube Music bude skvělou alternativou pro poslech podcastů a vylepšení tohoto zážitku. Ujišťujeme vás, že budeme sledovat další aktualizace a podělíme se s vámi o veškeré novinky. Přejeme vám příjemné poslechnutí!

Zdroj: https://www.androidpolice.com/youtube-music-replacing-google-podcasts-april-2024-b/