Vypnout reklamy

Google přidává novou funkci do Google Lens

Vydáno dne: 26.5.2020

Google přidává novou funkci do Google Lens a to je přepis ručně psaného textu do prohlížeče Google Chrome v PC. Ušetříte tak čas s přepisováním.

Někteří lidé na světě pracují z domova a právě mobilní telefon Vám může pomoci v produktivitě. Nově by měla aplikace zvládat rozpoznávání obrazu a to mnohem přesněji. To vše díky umělé inteligence.

Nová funkce dokáže například zkopírovat ručně psaný text z papíru do jiného zařízení, pokud jste připojeni v Google účtu a disponujete nejnovější verzí Chrome prohlížeče.

Vše co potřebujete udělat, tak je namířit fotoaparát na dokument a kliknout na “Copy to computer“. V takové situaci vám skrz mobilní telefon přepíše ručně psaný text do digitální podoby do prohlížeče Chrome. Ušetříte tak čas s různým přepisováním.

Google Lens
Google Lens

Google Lens taktéž zvládá překládat jazyk v reálném čase, takže pokud namíříte telefon proti textu, tak se Vám automatický přeloží do daného jazyka, což je také super.

Google Lens vám také pomůže porozumět frázím, kterým třeba nerozumíte a přetvoří větu tak, abyste ji porozuměli. Snaží se tak vymyslet více vět, aby byla informační hodnota jasná.

Google Lens
Google Lens

Tato nová aktualizace aplikace by se měla již pomalu dostávat na vaše mobilní telefony s aplikací Google Lens.

Buroň Tomáš
Tágy: